+380 (44) 563-97-84
+380 (93)-503-64-09

Перевіряємо
теплолічильники:
Тeрм, Форт, Multical

 

 

 

Теплолічильники і витратоміри

При виборі теплолічильників ми виходили з того, що прилади мають бути надійними, пристосованими до особливостей і умов експлуатації в наших теплових мережах. Сьогодні на території СНД в основному рекомендовані електромагнітні теплолічильники, в яких застосовується магнітно-індукційний принцип виміру і сучасна мікропроцесорна техніка. Принцип виміру витрати теплоносія заснований на явищі електромагнітної індукції, тобто наведення в потоці рідини, рухомої в поперечному магнітному полі, різниці потенціалів, пропорційній середній швидкості потоку.

Пропоновані теплолічильники прості в монтажі, надійні в експлуатації, доступні споживачеві.

Електромагнітний теплолічильник Форт-04 виробництва НВП „Термо-Форт” (Держреєстр №У937-02) призначений для обліку тепла у відкритих і закритих системах тепло- і водопостачання. Міжповірочний інтервал - 4 роки. Гарантія на прилади - 1 рік.

НВП „Термо-Форт” здійснює постачання теплолічильників ТЕРМ-02 (виробництва СП „Термо-К”, Білорусь, внесений до держреєстру України № РБ 03 10 0354 00) на базі електромагнітних витратомірів. Призначений для виміру теплової енергії, теплової потужності, температури, тиску, витрати і об'єму теплоносія (води з питомою електричною провідністю від 10 до 0,001 Ом/м-код.) в системах теплопостачання. Міжповірочний інтервал – 4 роки.

<< Назад

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов TRUBA.ua - проектирование вентиляции, насосы, очистка воды, трубы и фитинги
© НПП «Термо-Форт Украина»  электронные регуляторы | расходомеры | теплосчетчики

сайт створено компанією создание сайтов