+380 (44) 563-97-84
+380 (93)-503-64-09

Перевіряємо
теплолічильники:
Тeрм, Форт, Multical

 

 

 

Електронні регулятори

Електронні регулятори теплового потоку і тиску,
клапани регулюючі, щити автоматики

Для досягнення цілей енергозбереження на рівні кожного окремо взятого споживача теплової енергії необхідне дотримання як мінімум двох умов: наявність у споживача приладів обліку і наявність регулюючої автоматики (регулюляторів теплового потоку і регулюляторів тиску).

Електроний регулятор тиску ЕКОНОМ 04 И

За допомогою електронних регуляторів ЕКОНОМ 04 И, що випускаються НВП «Термо-Форт», можна забезпечити індивідуальні теплові пункти регулюванням споживання тепла, регулюванням тиску „до себе”, „після себе”, „перепаду тиску”, а також управління 4-ма циркуляційними насосами і щитами місцевого управління в системах опалювання, ГВП, холодного водопостачання (ХВП).

Регулятори споживання теплової енергії МР-01

Регулятори тепла МР-01 призначені для автоматичного управління подачею тепла до системи опалювання і гарячого водопостачання. Комплектація: контроллер "МР-01", запірно-регулюючі клапани сідельного типу "КС", датчики температури та тиску.

Клапани регулюючі сідельні КС

Регулюючі клапани застосовуються в системах автоматичного управління технологічними процесами різних виробництв з метою безперервного регулювання параметрів (витрати, тиску і ін.) робочого середовища, а також у складі систем автоматичного управління і регулювання теплової енергії ЦТП, ІТП житлових, суспільних і виробничих будівель.

Клапани  триходові КДС

Клапани змішувачів КДС призначені для установки на трубопроводах в опалювальних мережах житлових і суспільних будівель, системах гарячого водопостачання або технологічному устаткуванні при змішуванні двох потоків середовища з метою регулювання різних параметрів сумарного потоку. Конструкція клапанів забезпечує роботу в системах автоматичного управління і регулювання, в т.ч. з використанням мікропроцесорної техніки.

Щити автоматики ЩМУ-1, ЩМУ-2.

Виробляємо щити автоматики для управління системами теплопостачання і станціями підвищення тиску за схемами замовника або власними розробками відповідно до характеристик керованого устаткування, необхідних параметрів контролю, забезпечення захисту.

По питаннях придбання продукції (електронні регулювальники теплового потоку і тиску, клапани регулюючі, щити автоматики) звертайтеся в НВП "Термо-форт”:


Дзвонить:

+38 (044) 563-97-84

+38 (093) 503-64-09

Пишить:

t-fort@ukr.net

<< Назад

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов TRUBA.ua - проектирование вентиляции, насосы, очистка воды, трубы и фитинги
© НПП «Термо-Форт Украина»  электронные регуляторы | расходомеры | теплосчетчики

сайт створено компанією создание сайтов