+380 (44) 563-97-84
+380 (93)-503-64-09

Перевіряємо
теплолічильники:
Тeрм, Форт, Multical

 

 

 

Реконструкція


ТОВ "НВП "Термо-Форт" має спеціалізований підрозділ (ліцензія АВ №512223), необхідну виробничу, ремонтну базу, кваліфікований персонал для виконання комплексних робіт по реконструкції ІТП, систем опалювання і ГВП, реконструкції рамок управління, введенню в експлуатацію і сервісному обслуговуванню встановленого устаткування.

Термо-Форт виконує всі види ремонтних робіт в теплопунктах: заміну запірної арматури на інженерних введеннях в теплопункт, заміну трубопроводів опалювання, ГВC, ХВС, запірної арматури на стояках, теплоізоляції трубопроводів і т п.

При реконструкції ІТП а також при проведенні ремонтних робіт використовується якісна арматура (кульові крани, клапани зворотні, фільтри) виробництва фірм Італії. При заміні трубопроводів в теплопунктах в основному використовуються безшовні труби.

За допомогою устаткування, що випускається ТОВ "НВП "Термо-форт", можна повністю забезпечити індивідуальні теплові пункти обліком і регулюванням споживання тепла, регулюванням тиску „до себе”, „після себе”, „перепаду тиску”, а також управління 4-мя циркуляційними насосами і щитами місцевого управління в системах опалювання, ГВС, холодного водопостачання (ХВС). Приклад використання устаткування наведений на принциповій схемі ІТП. Зеленим кольором на схемі показано устаткування, яке виготовляє ТОВ "НВП "Термо-Форт".

<< Назад

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов TRUBA.ua - проектирование вентиляции, насосы, очистка воды, трубы и фитинги
© НПП «Термо-Форт Украина»  электронные регуляторы | расходомеры | теплосчетчики

сайт створено компанією создание сайтов