+38 (044) 563 9784, +38 (093) 503 6409     t-fort@ukr.net

Теплолічильники та витратоміри український виробник енергозберігаючого обладнання

Розробляючи і випускаючи наші прилади Форт-04 ми виходимо з того, що прилади повинні бути надійними, пристосованими до особливостей та умов експлуатації в наших теплових мережах. В даний час на території СНД в основному рекомендовані до застосування індукційні теплолічильники, в яких застосовується застосовується виправдав себе магнітно-індукційний принцип вимірювання і сучасна мікропроцесорна техніка. Принцип вимірювання витрати теплоносія заснований на явищі електромагнітної індукції, тобто наведення в потоці рідини, що рухається в поперечному магнітному полі, різниці потенціалів, пропорційної середньої швидкості потоку. Наші теплолічильники Форт-04 повністю відповідають сучасним вимогам, отримали високу оцінку експертів і широко представлені на території країн СНД.

Теплолічильники ФОРТ-04 прості в монтажі, надійні в експлуатації, мають широкий діапазон діаметрів. А головне мають конкурентну ціну і перевірені часом!

Індукційний теплосчетчик Форт-04 виробництва НВП "Термо-Форт" (Держреєстр №У937-02) призначений для обліку тепла у відкритих і закритих системах тепло- і водопостачання. Міжповірочний інтервал - 4 роки. Гарантія на прилади - 4 роки.

НПП "Термо-Форт" здійснює поставку теплолічильників ТЕРМ-02 (виробництва СП "Термо-К", Білорусь, внесений до держреєстру України № РБ 03 10 0354 00) на базі електромагнітних витратомірів. Призначені для вимірювання теплової енергії, теплової потужності, температури, тиску, витрати і об'єму теплоносія (води з питомою електричну провідність від 10 до 0,001 Ом / м.) В системах теплопостачання. Міжповірочний інтервал - 4 роки.