+38 (044) 563 9784, +38 (093) 503 6409     t-fort@ukr.net

Реконструкція український виробник енергозберігаючого обладнання

ТОВ "НВП "Термо-Форт" має спеціалізований підрозділ (ліцензія АВ №512223), необхідну виробничу, ремонтну базу, кваліфікований персонал для виконання комплексних робіт по реконструкції ІТП, систем опалювання і ГВП, реконструкції рамок управління, введенню в експлуатацію і сервісному обслуговуванню встановленого устаткування.

Термо-Форт виконує всі види ремонтних робіт в теплопунктах: заміну запірної арматури на інженерних введеннях в теплопункт, заміну трубопроводів опалювання, ГВC, ХВС, запірної арматури на стояках, теплоізоляції трубопроводів і т п.

При реконструкції ІТП а також при проведенні ремонтних робіт використовується якісна арматура (кульові крани, клапани зворотні, фільтри) виробництва фірм Італії. При заміні трубопроводів в теплопунктах в основному використовуються безшовні труби.

За допомогою устаткування, що випускається ТОВ "НВП "Термо-форт", можна повністю забезпечити індивідуальні теплові пункти обліком і регулюванням споживання тепла, регулюванням тиску „до себе”, „після себе”, „перепаду тиску”, а також управління 4-мя циркуляційними насосами і щитами місцевого управління в системах опалювання, ГВС, холодного водопостачання (ХВС). Приклад використання устаткування наведений на принциповій схемі ІТП. Зеленим кольором на схемі показано устаткування, яке виготовляє ТОВ "НВП "Термо-Форт".