+38 (044) 563 9784, +38 (093) 503 6409     t-fort@ukr.net

Проектування український виробник енергозберігаючого обладнання

ТОВ "НВП "Термо-Форт" має спеціалізований підрозділ (ліцензія АВ №512223), необхідну базу, кваліфікований персонал для виконання комплексних робіт по проектуванню:
  • вузлів обліку споживання тепла на базі різних типів теплолічильників;
  • автоматичних регулювальників температури і тиску по опалюванню і ГВП;
  • теплообмінних апаратів (бойлерів) з автоматикою;
  • насосних груп з автоматикою;
  • індивідуальних теплових пунктів (ІТП)
  • індивідуальних теплових пунктів (ІТП) з використанням високошвидкісних теплообмінних апаратів ТТАІ або пластинчастих теплообмінників;
  • реконструкції ІТП на вимогу Замовника на основі сучасного теплотехнічного устаткування.
Проектування здійснюється з використанням останніх досягнень в галузі енергопостачання з використанням в проектних рішеннях енергозберігаючого надійного устаткування і матеріалів вітчизняного і зарубіжного виробництва.

При проектуванні вузлів обліку споживання тепла переважно рекомендуємо використовувати тепло лічильники на базі індукційних витратомірів. Основними перевагами даних приладів є висока точність вимірів, стабільність метрологічних характеристик в часі, стабільна робота приладів при будь-якій тепломережній воді, простота і надійність в обслуговуванні і т.д.

Для поліпшення теплопостачання будинку і підвищення ефективності енергозбереження поряд з установкою регуляторів температури і тиску рекомендуємо встановлювати насосні групи. Установка насосних груп з авторегуляторами дозволяє економити від 20 до 40% споживаного тепла.

Для економії споживання теплової енергії по ГВС і поліпшення якості підготовки гарячої води пропонуємо заміну старих теплообмінників на нове високоефективні пластинчасті апарати або високошвидкісні малогабаритні апарати ТТАІ в комплекті з ефективними електронними регуляторами температури.

За допомогою устаткування, що випускається ТОВ "НВП "Термо-Форт", можна повністю забезпечити індивідуальні теплові пункти обліком і регулюванням вжитку тепла, регулюванням тиску „до себе”, „після себе”, „перепаду тиску”, а також управління 4-мя циркуляційними насосами і щитами місцевого управління в системах опалювання, ГВС, холодного водопостачання (ХВС). Приклад використання устаткування наведений на принциповій схемі ІТП. Зеленим кольором на схемі показано устаткування, яке випускаєтсь ТОВ "НВП "Термо-Форт".

При проектуванні ІТП (насосних груп, авторегуляторів, вузлів обліку тепла і т п), по бажанню Замовника ТОВ "НВП „Термо-Форт” виконує повний комплекс робіт по монтажу, наладці, здачі в експлуатацію встановленого устаткування і приладів.