+38 (044) 563 9784, +38 (093) 503 6409     t-fort@ukr.net

Про компанію “Термо-Форт” український виробник енергозберігаючого обладнання

Підприємство ТОВ "НВП «Термо-Форт», український виробник енергозберігаючого обладнання.

ТОВ "НВП ”Термо-Форт” – лауреат рейтингу «Кращі підпріємства України” в номінації «Теплоенергетика». 2005.

Ми працюємо на ринку енергозберігючих технологій з 1995 року. Починали як проектно-монтажна організація. Встановлювали теплолічильники, регулюляторі, теплообмінники, індивідуальні теплові пункти.

З 2002 року почали виробляти власний теплолічильник «Форт-04»  (Держреєстр У937-02) на  базі  електромагнітних  витратомірів. Гарантія на теплолічильник – 1 рік. Міжповірочний інтервал – 4 роки.

У 2003 році розробили і почали виготовлення нового електронного регулятора теплового потоку  і тиску „Економ 04И” (ТУ 33.2.24585778.002-2003) в комплектації з  регулюючими сідельними клапанами з  електроприводами фірми BELIMO, датчиками тиску, температури, електрощитами управління циркуляційними насосами (220В, 380 В) для систем тепло та водопостачання.

За допомогою обладнання,що виробляє НВП «Термо-Форт» можна повністю забезпечити індивідуальні теплові пункти обліком і регулюванням тепла, регулюванням тиску „до себе”, „після себе”, „перепаду тиску”, а також управління чотирьох циркуляційних насосів та щитами місцевого управління в системах опалення, ГВП, холодного водопостачання (ХВП).

ТОВ "НВП „Термо-Форт” є офіційним партнером білоруського підприємства „Термо-К” по постачанню теплолічильників, витратомірів, регуляторів та регулюючої арматури.

ТОВ "НВП „Термо-Форт” може комплексно поставляти устаткування для індивідуальних теплових пунктів (ІТП): теплообмінники різних типів, прилади КІП, замочну арматуру і т. п.

При постачанні устаткування НПП „Термо-Форт”:
  • забезпечує необхідною документацією по проектуванню, монтажу і наладці устаткування;
  • проводить безкоштовне навчання проектантів і монтажників, обслуговуючий персонал;
  • забезпечує гарантійне і після гарантійне обслуговування на базі обмінного фонду.
Метрологічна атестація засобів вимірювання проводиться на власній проливній витратомірній установці РУ-1, сертифікованою Укрметртестстандартом. Спеціалізованим підприємствам ми передаємо програмне забезпечення для метрологічної повірки теплолічильників.

“Термо-Форт” (ліцензія на виконання робіт в будівництві АВ №512223) виконує комплексні роботи по проектуванню, монтажу, наладці, введенню в експлуатацію, сервісному обслуговуванню:
  • Вузлів обліку споживання тепла на базі різних типів теплолічильників;
  • Систем автоматичного регулювання споживання  тепла по опалюванню і гарячому водопостачанню ІТП, ЦТП (регулятори температури, тиску, насосні групи і т.д);
  • індивідуальних теплових пунктів (ІТП) з використанням високошвидкісних пластинчатих і інтенсифікованих тонкостінних теплообмінників ТТАІ;
  • реконструкції ІТП на вимогу Замовника на основі сучасного теплотехнічного устаткування, заміні трубопроводів, запірної арматури, бойлерів і т.д.
Ми виконаємо Ваше замовлення якісно в короткі терміни. Наші фахівці допоможуть Вам освоїти проектування, монтаж, наладку нового устаткування, його сервісне обслуговування і оперативно прийдуть на допомогу в разі виникнення труднощів.

Підприємство «Термо-Форт» пропонує співпрацю проектним, монтажним, енергозабезпечуючим і іншим організаціям, що працюють в області енергозбереження.

Питання проектування, комплектації, постачання теплолічильників, регуляторів і іншого устаткування ІТП погоджувати з ТОВ "НВП „Термо-Форт", тел./факс (044) 563-97-84, (093) 503-64-09, e-mail: t-fort@ukr.net.