+38 (044) 563 9784, +38 (093) 503 6409     t-fort@ukr.net

Монтаж налаштування сервіс український виробник енергозберігаючого обладнання

ТОВ "НВП "Термо-Форт" має спеціалізований підрозділ (ліцензія АВ №512223), необхідну виробничу, ремонтну базу, кваліфікований персонал для виконання комплексних робіт по монтажу і пусконалагодженню, введенню в експлуатацію, сервісному обслуговуванню:
  • вузлів обліку споживання тепла на базі різних типів теплолічильників;
  • автоматичних регуляторів теплового потоку і тиску по опаленню і ГВП;
  • теплообмінних апаратів (бойлерів) з автоматикою;
  • насосних груп з автоматикою;
  • індивідуальних теплових пунктів (ІТП) з використанням високошвидкісних теплообмінників ТТАІ або пластинчастих;
  • реконструкції ІТП на вимогу Замовника на основі сучасного теплотехнічного устаткування.
Монтаж

Кваліфіковані фахівці підприємства, що мають великий досвід роботи, здатні змонтувати системи теплопостачання, вузли обліку і регулювання споживання тепла і води, насосні групи, виконати інші роботи з високою якістю. Гарантія на виконані роботи –12 місяців.

Налаштування

Накопичений досвід роботи з теплотехнічним устаткуванням і системами автоматики, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, дозволяє проводити комплекс пуско-налагоджувальних робіт в короткі терміни з високою якістю.

Кінцевим етапом монтажних і пуско-налагоджувальних робіт є введення об'єкту в експлуатацію із здачею Теплопостачальній організації, Енергонагляду (при необхідності) і Замовникові.

Після проведення пуско-налагоджувальних робіт ми навчаємо персонал на місцях обслуговуванню приладів обліку і регулювання споживання тепла, бойлерів, індивідуальних теплових пунктів. 

Сервісне обслуговування

Підприємство ТОВ "НВП„Термо-Форт” має виробничу базу і кваліфікований персонал для проведення робіт по гарантійному і післягарантійному сервісному обслуговуванню теплолічильників, регуляторів теплового потоку і тиску, індивідуальних теплових пунктів. Гарантійне і післягарантійне обслуговування теплолічильників, регуляторів температури і тиску проводиться на базі обмінного фонду підприємства "НВП"Термо-Форт”.

НВП "Термо-Форт" здійснює всі види регламентних робіт при експлуатації теплолічильників і автоматики, індивідуальних теплових пунктів, що забезпечує безперервну роботу вузлів обліку споживання теплової енергії, автоматики в ІТП.

Проектування

Підприємство розробляє проектування теплових пунктів, у тому числі вузлів обліку і регулювання споживання тепла, насосних груп, бойлерів з автоматикою і т п. Проектування здійснюється з використанням останніх досягнень в галузі енергопостачання з використанням в проектних рішеннях      новітнього енергозберігаючого  устаткування і матеріалів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Метрологічна повірка

Підприємство "НВП"Термо-Форт" має сертифіковану УКРЦСМ проливну повірочну установку РУ-1 для метрологічної атестації теплолічильників. При перевірці теплолічильників кваліфіковані фахівці виконують всі профілактичні і ремонтні роботи, заміну батарейок, при необхідності калібрування приладів. За бажанням замовника  проводимо демонтаж і монтаж приладів, що повіряються, введення їх в експлуатацію. Досвід роботи „Термо-Форт” на території України в галузі енергозбереження –з 1995 року.