+38 (044) 563 9784, +38 (093) 503 6409     t-fort@ukr.net

Електронні регулятори український виробник енергозберігаючого обладнання

Електронні регулятори температури і тиску, редуктори, щити автоматики Для досягнення цілей енергозбереження на рівні кожного окремо взятого споживача теплової енергії необхідне дотримання як мінімум двох умов: наявність у споживача приладів обліку і наявність регулюючої автоматики (регуляторів температури і регуляторів тиску).

Електронний регулятор тиску ЕКОНОМ 04

За допомогою електронних регуляторів ЕКОНОМ 04 І що випускаються НВП «Термо-Форт», можна забезпечити індивідуальні теплові пункти регулюванням споживання тепла, регулюванням тиску "до себе", "після себе", "перепаду тиску", а також управління 4-ма циркуляційними насосами і щитами місцевого управління в системах опалення, ГВП, холодного водопостачання (ХВП).

Регулятори споживання теплової енергії МР-01

Регулятори тепла МР-01 призначені для автоматичного управління подачею тепла в системи опалення та гарячого водопостачання. Включають в себе: керуючий контролер "МР-01", запірно-регулюючі клапани сідельного типу "КС" з ЕІМ, датчики температури, тиску.

Редуктори сідельні КС

Регулюючі клапани застосовуються в системах автоматичного управління технологічними процесами різних виробництв з метою безперервного регулювання параметрів (витрати, тиску та ін.) Робочого середовища, а також у складі систем автоматичного управління і регулювання теплової енергії ЦТП, ІТП житлових, громадських і виробничих будівель.

Клапани змішувальні триходові КДС

Змішувальні клапани КДС призначені для установки на трубопроводах в опалювальних мережах житлових і громадських будівель, системах гарячого водопостачання або технологічному обладнанні при змішуванні двох потоків середовища з метою регулювання різних параметрів сумарного потоку. Конструкція клапанів забезпечує роботу в системах автоматичного управління і регулювання, в т.ч. з використанням мікропроцесорної техніки.

Щити автоматики ЩМУ-1, ЩМУ-2.

Виготовляємо щити автоматики для управління системами теплопостачання і станціями підвищення тиску за схемами замовника або власних розробок відповідно до характеристиками керованого устаткування, необхідними параметрами контролю, забезпечення захисту.

З питань придбання продукції (електронні регулятори температури і тиску, клапани регулюючі, щити автоматики) звертайтеся в НПП "Термо-Форт":

563-97-84
562-90-61